Strony partnerskie

 • https://strefalicencji.com
  STREFA LICENCJI to miejsce dla licencjobiorców, licencjodawców, dystrybutorów, pośredników sprzedaży oraz wszystkich podmiotów związanych z biznesem licencyjnym lub nim zainteresowanych.
 • https://biznesnaplusie.pl
  Biznes na Plusie to bogaty program wykładów i warsztatów, które zainspirują, pokażą narzędzia i zmotywują do działania.
 • https://contentglow.pl
  Content Glow to profesjonalny serwis internetowy, który skupia się na tworzeniu i marketingu treści. Naszym celem jest pomóc Twojej firmie osiągnąć sukces zdobywając uwagę i angażując odbiorców.
 • https://ecotaste.pl/
  Eco Taste to kompendium wiedzy na temat jak dbać o środowisko na co dzień, jak żyć na zielono. Tematy główne to ekologia i ochrona środowiska
 • https://dzieckowwarszawie.pl
  Dziecko w Warszawie to unikalne kompendium porad i wskazówek o wychowaniu, nauce, zdrowiu, zabawie, rozwijaniu pasji i spędzaniu czasu dzieci i z dziećmi. Cykl fachowych artykułów uzupełnia baza teleadresowa, oraz produktowa niezbędna dla każdego rodzica, opiekuna i pedagoga. Katalog ukazuje się również raz w roku w formie drukowanej.
 • https://handelwpraktyce.pl
  Portal dla wszystkich, którzy handlują. Portal skoncentrowany na handlu w każdej odmianie i aspekcie. Tradycyjny i online, także aukcje - marketing, techniki sprzedaży, VM, wystrój wnętrza. Docieramy do wszystich branż: FMCG, aptek, DIY (np.. Castorama), oraz branż produktów trwałych (czyli m.in. odzież, obuwie, upominki etc.)
 • https://filmtvkamera.pl
  Portal dla środowiska filmowców, oraz pasjonatów sztuk audiwizualnych uzupełniony o pożyteczne bazy: adresową i sprzętową. Współpracuje z wieloma festiwalami i impreazami branżowymi takimi jak: NAB Show, IBC, Camerimage.
 • https://swiatzabawek.net
  Serwis dla profesjonalistów z branży zabawkarskiej i artykułów dziecięcych. Bieżące informacje o rynku zabawek, aktualnych tendencjach i nowościach w ofercie produktowej producentów, relacje z najważniejszych imprez targowych, a także eventów, konferencji, podczas których dzieją się rzeczy ważne dla całego rynku zabawkarskiego. Porady jak urządzić sklep, informacje o zmianach prawnych.Inspiruje, edukuje i integruje wszystkich specjalistów skupionych wokół tematu zabawek i jego rynkowego otoczenia.
 • https://papierniczyswiat.pl
  Portal polskiej branży materiałów papierniczych, biurowych i szkolnych. Skierowany do menadżerów, kadry kierowniczej, personelu oraz handlowców firm zajmujących się produkcją, dystrybucją, importem, hurtem i sprzedażą detaliczną. Poruszane tematy to nie tylko aktualności w kraju i na świecie, ale również prezentacja nowości w ofercie producentów i hurtowników.
 • https://swiatbutow.eu
  Portal ŚWIAT BUTÓW #modnewzory #styl #trendy
 • https://chronosonline.pl
  Unikalny serwis, który prezentuje na bieżąco informacje zegarkach naręcznych, prezentuje największe manufaktury zegarmistrzowskie na świecie oraz bazę danych ponad 24 tys. zegarków miłośnicy sztuki zegarmistrzowskiej. Pokazuje w jakie zegarki warto zainwestować, oraz które z nich wchodzą w skład limitowanych serii.
 • https://monitorkulturalny.pl
  Monitor Kulturalny to magazyn dedykowany księgarzom, bibliotekarzom oraz wydawcom książek i płyt z muzyką i filmem. Prezentowane na łamach nowości wydawnicze i recenzje mają pomóc w doborze najlepszej oferty, którą można zaoferować klientom księgarni, czy biblioteki. W każdym wydaniu podawane są ważne informacje dla rynku wydawniczego i księgarskiego oraz bibliotek. Opisywane są najważniejsze wydarzenia z życia branży. Czytelnicy mogą także korzystać z porad specjalistów, którzy księgarzom podpowiedzą, jak zwiększyć obroty, a bibliotekarzom, jak przyciągnąć nowych czytelników.
 • https://unit.pl
  Serwis informacyjny Wydwanictwa UNIT. Prezentacja pełnej oferty pism branżowych, portali internetowych, szkoleń i wydarzeń. Możliwość zakupu produktów on-line. Wydawca pism luksusowych takich jak Top Class czy Chronos, oraz poradnika dla rodziców Dziecko w Warszawie. Stale rozbudowywane portfolio i kopalnia informacji, o które trudne w innych miejscach.
 • http://magazynkidsshop.pl
  Katalog, który prezentuje modę dziecięcą, oraz artykuły dla dzieci do 12-go roku życia. Nowości, trendy, wydarzenia. Wywiady z ciekawymi ludźmi. Porady i wskazówki w zakresie sprzedaży i ekspozycji produktów dla dzieci.
 • http://nalicencji.pl
  Pierwszy w Polsce tytuł dedykowany produktom licencyjnym i branży IP. Prezentacje licencji, hity sprzedażowe, prognozy, analizy sprzedaży, trendy i mody konsumenckie. Wszystkie kategorie produktów, w tym także FMCG. Ważne źródło informacji dla producentów i detalistów.
 • https://bizneswpraktyce.com
  Portal dla start-upów, przedsiębiorców i freelancerów. W jednym miejscu : o budowaniu wizerunku – najlepsze praktyki, rady ekspertów, by prawo było po Twojej stronie, usługach, które pozwolą na optymalizację kosztów aplikacjach niezbędnych by działać efektywnie, sprzęcie, który wesprze działania, kontaktach, które rozkręcą biznes.
 • https://tradebizz.pl
  Katalog stron internetowych. Portal z informacjami branżowymi skierowany do sektorów: sportowego, filmowego, odzieżowego, obuwniczego, jubilersko-zegarmistrzowskiego
 • https://rynekobuwniczy.pl
  Katalog firm branży obuwniczej. Najważniejsi producenci, importerzy, dystrybutorzy działający w branży.
 • https://zegarkibizuteria.pl
  Katalog firm branży zegarkowej i biżuteryjnej. Najważniejsi producenci, importerzy, dystrybutorzy działający w branży.
 • https://eduhobby.pl
  Informacje dla nauczycieli, podnoszenie kwalifikacji, scenariusze lekcji. Rady i inspiracje dla nauczycieli. Zielone szkoły, wycieczki, kolonie, obozy
 • https://targizabawek.pl
  W pełni wirtualne Targi Zabawek - branży zabawkarskiej w Polsce. Nowości ponad 100 marek, liczne promocje i fachowe doradztwo – tak w skrócie można opisać Toy Business Virtual Show. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna i upoważnia do korzystania z platformy targowej przez cały czas trwania targów. Na każdego odwiedzającego czeka upominek powitalny, w postaci bezpłatnej, rocznej prenumeraty magazynu Świat Zabawek Gier Planszowych i Książek w formie elektronicznej. Na liście prezentowanych podczas wydarzenia jest ponad 100 marek. Partnerami hurtowymi są: Ateneum, Bemag, Euro-Trade, M&Z, Panda i Rekman